Teklif Formu Teklif Formu
tasarım tasarım tasarım tasarım

Ekibimiz

Ekibimizin grafik tasarım çalışmalarındaki hayal gücü ve farklı tasarımlar ortaya çıkarma yeteneği ile size çok özel tasarımlar sunacağından emin olabilirsiniz. OfisWeb Bilgisayar & İnternet ve Güvenlik Hizmetleri  ekibi grafik tasarım hizmetinde müşterilerine sınırsız değişiklik hakkı sunmaktadır.

 

OfisWeb Bilgisayar & İnternet ve Güvenlik Hizmetleri  ekibinin özünde olan grafik dizayn ruhu ile, emin olabilirsiniz ki siteniz sadece tekniksel olarak güzel değil aynı zamanda iyi dizayn edilmiş olacaktır. 

 

OfisWeb Bilgisayar & İnternet ve Güvenlik Hizmetleri  takımındakilerin bir çoğu, web dizayn endüstrisinin en ince detaylarını ve teknik dillerini bilen grafik tasarımcıları tarafından eğitilmektedir. Grafik dizayn servisimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, üstteki iletişim kısmını tıklamanız ve bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Kendi içlerinde birimlere ayrılmış olan ekibimizde toplam 20 kişi görev almaktadır. 20 kişilik çalışma ekibimizde grafik tasarım birimi, satış birimi, yazılım birimi, optimizasyon birimi ve yönetim birimi bulunmaktadır. Şirketimizde ayrıca muhasebe ve müşteri karşılama birimleri de bulunmaktadır ve tüm bu ekip internet hizmeti almak isteyen müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Firmamızın hizmet verdiği internet çalışmaları: web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu, google adwords (google sponsor), marka tescili, hosting, domain, e-ticaret ve daha bir çok internet hizmeti olarak sıralanabilir.