Teklif Formu Teklif Formu
tasarım tasarım tasarım tasarım

Hakkımızda

 

Ofis web Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, web tasarım, seo, e-ticaret, arama motoru optimizasyonu, google sponsor reklamlar, facebook ve twitter sosyal medya reklamları, sanal sunucu, fiziksel sunucu, ve reseller hizmetleri vermek amacıyla 01.01.2013 yılında Engin KAHRAMAN Tarafından kurulmuştur. Ofisweb`nin temel amacı yüksek kalitede sağlamış olduğu profesyonel ve çok ekonomik servislerle kişi ve kurumların tasarım ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmek ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmektir.

 

Piyasada yaygın olarak yer alan web sitesinin basit bir iş olduğu, kısa zamanda ve projelendirmeye gerek kalmaksızın bitebileceği şeklindeki yanlış düşünce maalesef mevcuttur. Web sitesinin çok ciddi ve bir kurumun en önemli tanıtım araçlarından biri olduğunu bilen ofis web sizler için eşsiz ve çok uygun fiyata tasarım çözümleri sunmakta, proje teslimi sonrasında da güncelleme ve teknik desteğini sürdürerek müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

 

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini hazırlamış olduğumuz tasarımlar vasıtasıyla internette modern, estetik ve efektif biçimde sergilemek temel prensiplerimizden biridir.

 

Tasarımda kalitenin hizmetin her aşamasında müşteri ve kurumu doğru anlayıp dinleyerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmekten geçtiğini bilen "Ofis web Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri" ekibi siz müşterilerimize en üst kalitede hizmet verebilmek amacıyla belirli periyotlarda sektörel eğitimlerden geçirilmekte olup her geçen gün teknoloji ve tasarım trendlerini yakından takip etmektedirler.

 

Ofis web Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri, ekibi web tasarım trendlerini yakından takip eden kimi zaman oluşturduğu proje ve konseptlerle sektöre yön vererek bir çok rakibinden farklı olabilmeyi başarabilmiş bunun yanında bir birinden eşsiz tasarım ve teknolojileri müşterilerine benzersiz fiyatlarla sunabilen interaktif ve dinamik bir ajans olmanın vermiş olduğu haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Web Tasarım sektöründe müşterilerin genel memnuniyet oranı hali hazırda oldukça düşükken "Ofis web Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri" ekibi olarak %100'e yakın müşteri memnuniyet oranı yakalamış durumdayız.

 

Müşterilerimizin her zaman el üstünde tutulduğu bir web tasarım firması olarak internet konulu tüm tasarım ihtiyaçlarında müşterilerimizin başka bir firma arayışına girmeleri bir yana, firmamızın gönüllü reklam elçiliğini yapmalarını görmek bizim için mutluluk verici bir sonuçtur.

 

Ofis web Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri'nin bugüne kadarki süreçte 500'ü aşkın kurumsal ve bireysel kurum ve kuruluşlara verdiği hizmet ve her geçen gün büyüyen müşteri portföyünün, profesyonel yaklaşımının altında yatan profesyonel beyin fırtınası ruhu ve işini seven bir ekibin işi olduğunu hatırlatmak isteriz.