Teklif Formu Teklif Formu
tasarım tasarım tasarım tasarım

Yazılım

web yazılım başlığı altında toplayabiliriz. Bu yazılımların arasına .Net yazılımları, Java yazılımları gibi yazılımlar girmektedir.

 

Ve bu yazılımlar tamamen web teknolojilerini kullanarak kurumların ve bireylerin web sitesi ihtiyaçlarına çözümler üretirler. Kendini web yazılım alanında sürekli olarak geliştirmekte Java ve .Net gibi yazılım programlarını kullanarak kurumlara işlevsel web siteleri tasarlamaktadır.

 

Web site yazılım sektörünün öncü yazılım firmalarından olan şirketimiz kurumların kurumsal kimliğini ve web yazılım teknolojilerini birebir yansıtacak deneyime ve web yazılım ekibine sahiptir. Ve bu deneyimli web yazılım ekibiyle uluslararası standartlarda hazırlanmış kullanıma hazır web tabanlı Java ve .Net gibi web yazılım çözümleri sunmaktadır.

 

Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz iş programlarını, finansal işlemler, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri gibi kurumların varoluşlarında büyük önem taşıyan bölümlerinizi web yazılım teknolojilerini kullanarak web ortamına aktararak iş akışınızı hızlandıran ve verimliliğinizi yükselten web yazılım ve web tasarım projelerine imza atmaktayız.